fbpx

Makijaż permanentny

 

Makijaż permanentny


Makijaż permanentny to alternatywa dla tradycyjnego makijażu. Ma za zadanie podkreślać walory urody maskując niedoskonałości i tuszując defekty. Taki makijaż to przede wszystkim oszczędność czasu. W każdej chwili wygląda naturalnie i świeżo a co najbardziej istotnie nie rozmazuje się nawet w ekstremalnych sytuacjach.

Każdy makijaż poprzedzony jest konsultacją. Zabiegi są wykonywane ze szczególnym zachowaniem zasad higieny. Barwniki do makijażu są organiczne, najwyższej jakości co minimalizuje ryzyko zmiany koloru.

Zanim zdecydujesz się na makijaż permanentny sprawdź przeciwwskazania, którymi są przede wszystkim:

- infekcja
- cukrzyca
- łuszczyca
- ciąża
- przyjmowanie sterydów.

 

Brwi metodą ombre


Ta coraz bardziej popularna technika umożliwia skorygowanie kształtu brwi. Pigmentacja brwi ombre polega na użyciu kilku kolorów barwnika w celu osiągnięcia przejść tonalnych, które stwarzają bardzo naturalny i trójwymiarowy efekt makijażu. Makijaż permanentny brwi ombre to brew jaśniejsza u nasady, a bardziej nasycona przy końcówce. To jak wyglądają brwi często świadczy o wyglądzie całej naszej twarzy. Ładnie zarysowane łuki brwiowe mogą sprawić że będziemy wyglądać młodziej i bardziej perfekcyjnie. Dzięki tej metodzie mikropigmentacji nadaje się twarzy wyrazistości i indywidualnego charakteru

Brwi - metoda cienia


To metoda która jest wykonywana od wielu lat aż do teraz. Polega na narysowaniu odpowiedniego kształtu brwi i dobraniu koloru. Po zaakceptowaniu przez klientkę narysowanego zarysu i pigmentu następuje pigmentacja całego łuku brwiowego metodą cieniowania.

Wskazania do makijażu permanentnego brwi:
- asymetryczne brwi
- bardzo jasne, przerzedzone włoski
- niezaznaczony łuk brwiowy
- opadające powieki
- inne niedoskonałości

Eyeliner


Makijaż permanentny służy również do korekty linii oczu. Jeśli nosisz okulary, szkła kontaktowe, korzystasz z basenu lub innych sportów, nie masz czasu na codzienny długi makijaż, jesteś uczulona na kosmetyki kolorowe - ta metoda jest dla Ciebie.

Narysowane kreski wzmacniają oprawę oka i optycznie otwierają oko (szczególnie górna kreska). Rzęsy wydają się grubsze i dłuższe. Twój wzrok staje się bardziej wyrazisty. Od teraz każdego ranka Twoje oczy wyglądają na wypoczęte.

Usta (obecnie brak usługi w ofercie)


Makijaż permanentny ust to sposób na uwydatnienie ich i optyczne powiększenie. Często zdarzają się ubytki czerwonego pigmentu w konturze naturalnych ust wówczas z pomocą przychodzi Metoda konturowania.

Często z wiekiem nasz naturalny barwnik ust staje się bledszy. Czasami chcielibyśmy zmienić odcień swoich ust. W takich przypadkach możemy posłużyć się Metodą konturowania z cieniowaniem. Dzięki takiemu makijażowi usta będą wydawały się zdecydowanie szersze i symetryczne.

Dla najbardziej wymagających Pań którym zależy na podkreśleniu walorów ust przychodzi z pomocą technika trójwymiarowości czyli Metoda 3D. Dzięki niej usta będą wyglądały na nienagannie piękne i uwypuklone.

Facebook